KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9851628

nr 985 1628

Olof Thunman

(1879-1944), Sverige

Blandteknik, Olof Thunman (1879-1944), Tall, signerad -23. 43x58

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 5 oktober 2015
kl 18:36:17

Olof Thunman

Läs mer om Olof Thunman
Halvkristall